scorecardresearch

Bekir Aydın Dönerci Bekirzade Açılış

48 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
Bekirzadeler gıda sektörüne ilk adımı attı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Bekir Aydın'ın Dönerci Bekirzade markasının açılışını gerçekleştirdi.

Ünlü ayakkabı markalarından AYDİ Ayakkabıları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aydın, geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa 500 Evler semtinde “Dönerci Bekirzade” ismiyle Mehteran gösterilerinin de eşlik ettiği bir açılış töreniyle gıda sektörüne de yatırım yapmış oldu.

Açılışa,Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray Deniz Barak, Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ASKON Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Açılışa katılan davetliler arasında, İşletme sahibi Bekir Aydın’ın dostları ,Gaziosmanpaşa İlçe Kaymakamı Oktay Çağatay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kanal34 TV sahibi Adil Koçalan, İstanbul GÜNDEM Gazetesi sahibi Mehmet Gülnahar, Bayrampaşa Haber Gazetesi sahibi Yılmaz Birinci, Yönetmen Tekin Gün, resmi kurum ve daire amirleri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Etiketler